2019 09 12

Projektas skatina vienybę ir bičiulystę

Vanda Vinckienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Laičių kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Smagiai ir draugiškai prasidėjo naujieji mokslo metai Senamiesčio progimnazijos Laičių pradinio ugdymo skyriuje. Pailsėję ir ūgtelėję, pasiilgę draugų, kupini vasaros įspūdžių, sugrįžo į klases mūsų mokinukai.

Skaityti daugiau...
2019 09 10

Vanduo ir paslaptinga spalvų magija

Virginija Sakalienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Trečio Antakalnio kaimo padalinio
vyresnioji  bibliotekininkė

Vaikai mėgsta piešti. Piešdami jie mokosi pažinti save, lavina mąstymą, vaizduotę, o jų piešiniai gali papasakoti daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Mažieji dažniausiai piešia tokį pasaulį, kokį jie suvokia, o piešinių tematiką dažniausiai lemia patirti dienos įspūdžiai, matyti animaciniai filmukai. Formos, linijos ir spalvos išreiškia tam tikras vaiko emocijas, būdą bei nuotaiką.

Skaityti daugiau...
2019 09 03

Atsisveikinome su vasara

Aldona Gelūnienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Valų kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Gėlėtais ir saulėtais laukais nubėgo nerūpestinga vasara, suteikusi visiems džiaugsmo ir gražių nepamirštamų akimirkų. Artėja ruduo, atsivesdamas už rankos rugsėjį, vėl kviečiantį į mokyklas vaikus, pailsėjusius ir paaugusius, vėl įsisukti į mokslo ir  žinių sūkurį.

Skaityti daugiau...
2019 09 03

Bibliotekoje Lėlės ir „Mezgimas ant grėblio“

Asta Girnienė
Lietuvos Aklųjų Bibliotekos Ukmergės padalinio
Vyresnioji bibliotekininkė
Liudvika Suchockienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Jakutiškių kaimo padalinio
Vyresnioji bibliotekininkė

Nuotaikingos, ryškių spalvų rūbeliais pasidabinę, darbščios bibliotekininkės Astos rankomis nunertos lelytės tęsia kelionę  po kaimo bibliotekas.  Šį kartą, lėlytės trumpam apsistojo Jakutiškių kaimo bibliotekoje. 

Skaityti daugiau...
2019 08 28

Kitokia diena bibliotekoje

Žydrė Naraškevičė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Liaušių kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Mes visus metus laukiam vasaros, kuri atrodo, taip greit prabėgo. Baigiasi atostogų metas ir visi kimbame į darbus, atostogų ritmą vėl keičia rutina ir skubėjimas. Paskutinį vasaros antradienį į Liaušių kaimo biblioteką susirinko rajono bibliotekininkai ne tik pasidalinti vasaros įspūdžiais, bet ir skirti laiko sau, savo vidiniam tobulėjimui. Visi drauge įgyvendinome Vlado Šlaito viešosios bibliotekos projektą „Įveikime stresą bibliotekoje“, kuris finansuotas Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Skaityti daugiau...