Bibliotekoje Lėlės ir „Mezgimas ant grėblio“

Asta Girnienė
Lietuvos Aklųjų Bibliotekos Ukmergės padalinio
Vyresnioji bibliotekininkė
Liudvika Suchockienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Jakutiškių kaimo padalinio
Vyresnioji bibliotekininkė

Nuotaikingos, ryškių spalvų rūbeliais pasidabinę, darbščios bibliotekininkės Astos rankomis nunertos lelytės tęsia kelionę  po kaimo bibliotekas.  Šį kartą, lėlytės trumpam apsistojo Jakutiškių kaimo bibliotekoje. 

Lietuvos aklųjų bibliotekos (LAB) vyresniosios bibliotekininkės Astos  Girnienės personalinė nertų lėlių paroda „Pusei amžiaus“ čia buvo eksponuojama rugpjūčio 21-29 dienomis ir sulaukė didelio lankytojų susidomėjimo. Į  parodos uždarymą atvykusi autorė  ne tik pasakojo kaip lėlės kuriamos, jų atsiradimo istorijas,  bet ir pristatė savo padalinio veiklą.  LAB Ukmergės padalinys vis daugiau dėmesio skiria savo paslaugų viešinimui. Todėl ir parodos uždarymo  metu susirinkusiems Asta papasakojo  apie galimybę klausyti įgarsintas knygas, apie tai, kokios paslaugos teikiamos padalinyje ir kaip kaimo gyventojai jomis galėtų pasinaudoti.

Susitikimo metu vyko ir edukacinis užsiėmimas „Mezgimas ant grėblių“,  kurio metu moterys mokėsi naujos veiklos – megzti ant grėblių. Užsiėmimas labai atraktyvus, linksmas, todėl visos renginio dalyvės jame ir dalyvavo. Nerti ant grėblio patiko ir jaunajai renginio dalyvei Liepai ir jos močiutei.

Po renginio, kartu su viešnia ragaujant serenčių arbatą, buvo apie ką pasikalbėti, padiskutuoti...

Liudvikos Suchockienės nuotraukos.