2018 10 17

Liejosi spalvos, muzika ir gerumas

Inga Petkuvienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Balelių kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Rudeniškai šiltą ir jaukų spalio vakarą Balelių kaimo gyventojai rinkosi į daugiafunkciame centre surengtą Baleliuose gyvenančios ir kuriančios Veronikos Stakėnaitės-Jovaišienės Vestos kūrybos vakarą.

Skaityti daugiau...
2018 10 17

Ketvirtadienis. Eime į biblioteką!

Virginija Sakalienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Trečio Antakalnio kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Taip savo ketvirtadienius pavadino Pabaisko pagrindinės mokyklos III Antakalnio ikimokyklinio ugdymo skyrius. Mokytoja Vaida Matiukienė su vaikučiai lankėsi bibliotekoje. Nors vaikai ir yra čia buvę, bet susidomėję klausėsi, kaip bibliotekininkė Virginija pasakojo apie knygutes.

Skaityti daugiau...
2018 10 15

Globos namuose viešėjo vyskupas

Vilma Belapetravičienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Jasiuliškio kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė,
Socialinės globos namų užimtumo specialistė

Gražų, saulėtą, rudens rytmetį Jasiuliškių socialinės globos namus aplankė garbingas svečias – Kauno arkivyskupijos vyskupas augziliaras, monsinjoras, teologijos mokslų daktaras Algirdas Jurevičius. Svečias susitiko su gyventojais, aplankė sunkią negalią turinčius ligonius, medicinos personalą, viešėjo bibliotekoje, bendrabutyje, koplytėlėje.

Skaityti daugiau...
2018 10 12

Sužavėjo ir užbūrė vaško kvapas

Audronė Stankevičienė
Tolučių – Bajorų kaimų
bendruomenės pirmininkė

Spalio 10 dieną Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Tolučių kaimo padalinyje įvyko pirmasis vykdomo projekto „Lietuvos šimtmečiui – šimtametės tradicijos“ renginys. Svečiavosi Ukmergės kultūros centro Deltuvos skyriaus  renginių organizatorė Daiva Stimburienė, kuri supažindino su seniausiomis žvakių liejimo tradicijomis.

Skaityti daugiau...
2018 10 12

Paminėjome psichikos sveikatos dieną

Jolanta Čekauskaitė
Jasiuliškių socialinės globos namų psichologė

Pasaulio sveikatos organizacija  teigia, jog „sveikata yra daugiau negu laisvė nesirgti, laisvė nekentėti skausmų, laisvė per anksti nemirti. Ji reiškia optimalias fizines, psichines ir socialines galimybes bei gerą savijautą.“

Skaityti daugiau...