2018 05 29

Nakties valdovas

David Morrell

Aukščiausio meistriškumo Deivido Morelo istorinis detektyvas savo skaitytojus trečią kartą pakviečia į paslaptingą, niūrų ir pavojų kupiną XIX a. vidurio Londoną. Paskutinė trilogijos apie žymų literatą ir opiomaną Tomą de Kvinsį, su  kuriuo skaitytojai jau susipažino detektyvuose „Žmogžudystė yra menas“ bei „Mirusiųjų inspektorius“,  knyga "Nakties valdovas", meistriškai supina tikrus įvykius ir neišsenkančią rašytojo vaizduotę.

Skaityti daugiau...
2018 05 29

Akimirka prieš laimę

Agnes Ledig

Žiuli seniai nebetiki pasakomis. Maisto prekių parduotuvėje kasininke dirbanti mergina viena augina sūnų Lulu – jis jai lyg saulės spindulėlis niūrioje kasdienybėje. Tačiau vieną dieną likimas ištiesia jai pagalbos ranką. Geraširdis vyras, sujaudintas moters ašarų ir sunkaus gyvenimo istorijos, pakviečia ją su mažyliu prie jūros. Žiuli tokiu dosnumu nepasitiki, bet dėl Lulu, dėl jūros ir smėlio pilių išdrįsta paimti jai ištiestą ranką.

Skaityti daugiau...
2018 05 29

Kivių šauksmas

Sarah Lark

Romano "Kivių šauksmas" autorė ilgus metus dirbo kelionių vadove. Dar anuomet pamilusi Naująją Zelandiją, Sarah Lark dabar žinoma kaip bestselerių rašytoja. Ji savo knygose atveria kvapą gniaužiančius gamtos vaizdus, kuriuose skleidžiasi dramatiški žmonių likimai.

Skaityti daugiau...
2018 05 29

Airijos dukros. Deverilų šeimos saga, 2 knyga

Santa Montefiore

„Airijos dukros“ – antroji Deverilų trilogijos dalis, pasakojanti, kaip klostosi trijų moterų – Kitės, Selijos ir Bridės – gyvenimas, kupinas netikėtų likimo posūkių ir įvykių.

Skaityti daugiau...
2018 05 29

Prieš liūtis

Dinah Jefferies

1930 metai, Didžiosios Britanijos valdoma Indija. Eliza sugrįžta į šalį, kurioje prieš 18 metų žuvo jos tėtis. Ji ryžtingai siekia fotografės karjeros ir viena svarbiausių jos užduočių čia – Britanijos archyvams įamžinti Radžputanos karališkąją šeimą ir šalies gyvenimą. Nepaisant skaudžių atsiminimų, Eliza pamilsta egzotišką šalį.

Skaityti daugiau...