Vasara bibliotekoje. Stovykla „Tarp knygų“. V diena

2020 07 17

Penktadienis – paskutinė stovyklos diena. Ir paskutinis žodis – KNYGA. Kaipgi be jo stovykloje „Tarp knygų“? Po vakarykštės judrios ir triukšmingos dienos, rytą pradėjome labai ramiai.

Lankstėme ir skaitėme Knygiukus. Knygiukai (jei kas dar nieko negirdėjote) – tai 37 istorijos, sukurtos Lietuvos knygų kūrėjų, tai mažos knygelės, telpančios delne. Susilankstę po Knygiuką, perskaitę ir pasidalinę istorijomis su draugais, klausėmės Kotrynos Zylės ir Ingos Dagilės pasakojimo „Geriausia diena“. Po to kūrėme savo Geriausios dienos degtukų dėžutes, dalindamiesi su draugais arba pasilaikydami tik sau laimingas dienas (bibliotekininkes Jolantą ir Danutę labai labai pradžiugino Guodos Geriausia diena – savaitė stovykloje). Rugilė iškart tapo didžiausia Knygiukų gerbėja – lankstė, skaitė, mokėsi to magiško judesio, reikalingo paskutiniam Knygiuko sulenkimui, išsiaiškino, kur galima juos visus rasti (jei ir jums parūpo, ieškokite svetainės https://vaikuzeme.lt/ arba užsukite į mūsų biblioteką) ir jau suplanavo padaryti iš kartono lentyną Knygiukams laikyti! Dar paskutinę stovyklos dieną suspėjome paskaityti knygas, pasirinktas iš lentynos su vardo raide ir išbandyti stalo žaidimus. Na, o 12.00 stovykla „Tarp knygų“ užvėrė duris. Iki pirmadienio, iki susitikimo su naujais stovyklautojais!

Bibliotekininkės Jolanta ir Danutė taria ačiū Gretai, Guodai, Ignui, Martynai, Rimgailei, Rugilei, Tadui, Vakariui, Viliui, dviem Urtėms už draugystę ir linki daug Geriausių dienų, gražių, prasmingų knygų ir smagių likusių atostogų!

Vaikų literatūros skyriaus informacija.

Jolantos Žvirblytės ir Danutės Žironienės nuotraukos.