Vasara bibliotekoje. Stovykla „Tarp knygų“. I diena

2020 07 13

Šiandien, liepos 13 d. į viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vasaros stovyklėlę „Tarp knygų“ susirinko bibliotekos bičiuliai ir nauji draugai: Greta, Guoda, Ignas, Martyna, Rimgailė, Rugilė, Tadas, Vakaris, Vilius, dvi Urtės ir bibliotekininkės Jolanta ir Danutė.

10.05 val. stovykla „atsidarė“. Kaip ir pridera, pradėjom nuo susipažinimo – kiekvienas stovyklautojas turėjo pasakyti 5 faktus apie save. Dabar žinome, kad tarp stovyklautojų yra blynų mėgėjai, katinukų globėjai, futbolo sirgaliai, ledų fanai, mėgstantys skaityti, piešti ir pamiegoti ... Susipažinę vienas su kitu, susipažinome ir su biblioteka – aplankėme visus skyrius. Sugrįžę gaminome vardines korteles. Labai ekologiškas – iš panaudoto kartono ir senų ženkliukų.

Bibliotekininkės suplanavo, kad kiekviena stovyklos diena turės paslėptą žodį, kurį vaikams teks atspėti (tas žodis bus dienos tema). Pirmosios dienos žodis – atostogos: pasigaminom saulės akinius, sužaidėm linksmą kahoot žaidimą „Vasara + atostogos = :)“ (stovyklautojams teko atsakyti į 15 klausimų apie vasaros šventes, keliones, patiekalus, žaidimus ir visas kitas linksmybes, visi pasirodė puikiai) ir, žinoma, skaitėm.

Dvi valandos prabėgo nejučia.

Vaikų literatūros skyriaus informacija.

Jolantos Žvirblytės ir Danutės Žironienės nuotraukos.