2018 05 14

Kūrybinės dirbtuvės su dailininke Ieva Babilaite

Jolanta Žvirblytė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Vaikų literatūros skyriaus vedėja

Gegužės 10 dieną Ukmergės „Ryto“ specialiojoje mokykloje vyko susitikimas-kūrybinės dirbtuvės su dailininke ir knygų iliustruotoja Ieva Babilaite.

Skaityti daugiau...
2018 05 13

„Stop! Skaitymo zona“

Šiandien labai nudžiuginome mūsų projekto „Knyga. Spaudžiu: patinka!“ partnerius – „Ryto“ specialiosios mokyklos vaikus ir pedagogus. Mokykloje įkūrėme mobilią skaitymo erdvę „Stop! Skaitymo zona“.

Skaityti daugiau...
2018 05 02

Čiulba ulba paukštelis...

Balandžio 27 dieną su bibliotekos projekto „Knyga. Spaudžiu: patinka!“ dalyviais skaitėme dvi nuostabias knygas apie gamtą. Jų autorius – gamtininkas, fotografas, aplinkosaugininkas, rašytojas Selemonas Paltanavičius.

Skaityti daugiau...
2018 05 02

„Mano knygelės dar plonos...“

Balandžio 25 dieną – nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu – viešojoje bibliotekoje vyko smagi knygrišystės edukacija.

Skaityti daugiau...
2018 04 20

Ukmergėje svečiavosi vaikų rašytoja

Jolanta Žvirblytė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Vaikų literatūros skyriaus vedėja

Balandžio 18 dieną „Šilo“ pagrindinėje mokykloje vyko susitikimas su vaikų rašytoja Neringa Vaitkute.

Rašytoja yra pelniusi „Reikšmingiausio metų debiuto“ premiją už trilogijos apie Vidurio terasos gyventojus pirmąją dalį „Vaivorykščių arkos“, o jos antroji dalis „Titnago plunksna“ dalyvavo „Metų knygos rinkimų 2014“ akcijoje (trečioji dalis vadinasi „Šnabždesiai bedugnėje“). Tai maginės fantastikos knygos visai šeimai. Šiek tiek ūgtelėjusiems rašytojos kūrybos gerbėjams skirta nuotykių ir magijos kupina serija apie tamsos nešėjus: „Tamsa, kuri prabudo“ (2014), „Miestas be padangės“ (2015) ir „Devynetas tamsos nešėjų“ (2016).

Skaityti daugiau...