2020 04 01

Skelbiamas piešinių konkursas

Kraštotyros ir meteoritų ieškotojų klubas ir viešoji biblioteka kviečia moksleivius dalyvauti piešinių konkurse „Mano žvilgsnis į visatą“.

piesiniu konkursas

Konkurso nuostatai

2020 03 31

Tyrimas parodė: gyventojai lankosi bibliotekose ir rekomenduotų bibliotekas kitiems

Laima Kutiščeva
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
vyriausioji metodininkė

Vadovaudamasi 2017 m. gegužės 15 d. Lietuvos Respublikos kultūros ministro įsakymu Nr. ĮV-675 „Dėl kultūros įstaigų vartotojų pasitenkinimo teikiamomis paslaugomis tyrimo metodikos patvirtinimo“, Vlado Šlaito viešoji biblioteka atliko tyrimą (taikytas kiekybinis tyrimo metodas, popierinė ir internetinė anketinė apklausa), kuriame savo nuomonę išsakė 241 Viešosios bibliotekos ir 336 rajono bibliotekų lankytojai.

Skaityti daugiau...
2020 03 26

Kviečiame naudotis EBSCO PUBLISHING duomenų baze

Primename apie galimybę naudotis EBSCO PUBLISHING DUOMENŲ BAZE, kurioje yra pateikiami visateksčiai elektroniniai socialinių ir humanitarinių mokslų populiarieji, medicinos, verslo ir ekonomikos žurnalai, elektroniniai laikraščiai, žinynai anglų kalba.

Skaityti daugiau...
2020 03 25

KARANTINAS. Labiausiai rūpimi klausimai skaitytojui

Vlado Šlaito viešoji biblioteka, vadovaudamasi Vyriausybės sprendimu nuo kovo 16 iki balandžio 13 dienos visoje Lietuvos teritorijoje paskelbti karantiną, iki 30 dienos neaptarnauja fizinių lankytojų. Šiuo laikotarpiu draudžiamas kultūros, laisvalaikio, pramogų įstaigų lankymas bei fizinis lankytojų aptarnavimas ir įsigalioja visų atvirose ir uždarose erdvėse organizuojamų renginių bei susibūrimų draudimas. Daugiau informacijos apie tai rasite ČIA.

Skaityti daugiau...
2020 03 23

Biblioteka 3D spausdintuvu pradeda spausdinti medikams skirtus rėmelius apsauginiams skydams.

Vlado Šlaito viešoji biblioteka jungiasi prie „Robotikos mokyklos“ iniciatyvos ir 3D spausdintuvu pradeda spausdinti medikams skirtus rėmelius apsauginiams skydams.

Skaityti daugiau...