2017 01 09

Auksinis protas vėl Ukmergėje!

AP

Sezono atidarymo žaidimas vyks sausio 17 dieną. Taip žaisime kiekvieną antradienį, 18.30 val., iki pat balandžio 26 dienos. Jūsų laukia 15 žaidimų, iš kurių 12 bus įskaitiniai.

Numatoma finalo data – gegužės 6 diena (šeštadienis). 
Kiekviename žaidime Jūsų lauks po 64 klausimus, gera atmosfera ir naujos žinios. Taip pat tęsime ir kelialapių į TV žaidimus dalybas – kiekviename žaidime mes pralošime po penkis kvietimus. Žaidimų Ukmergėje rėmėjas - Apetito Pizza!
Registracijos anketa čia: 
https://www.auksinisprotas.lt/protmusio-registracija-auksinisprotas/

2016 12 15

Kraštotyros fondus papildė „Sinfonia Pastorale“

Knygų Kalėdų akcijos metu Viešosios bibliotekos duris pravėrė Lyduokių seniūnijoje, Grežionių kaime gyvenantis dailininkas Anatolijus Stiško su brangiu ryšuliu rankose. Dovanų bibliotekos skaitytojams jis atgabeno UAB „Valdo leidykloje“ neseniai dienos šviesą išvydusį jo tapybos paveikslų, etiudų ir piešinių albumą „Sinfonia Pastorale iš Lyduokių kaimo“ – antrąją savo kūrybos knygą.

Skaityti daugiau...
2016 12 15

Bibliotekai – Japonijos ambasados dovanos

Gruodžio mėnesį  Vlado Šlaito viešąją biblioteką pasiekė ne vienas kalėdinis dovanų krepšelis iš Japonijos ambasados Lietuvoje. Pirmasis artėjančių švenčių pranašas buvo spalvingas 2017 metų sieninis kalendorius su ikebanos – „gyvųjų gėlių“ – nuotraukomis. O švenčių išvakarėse sulaukėme dar vienos dovanos – ambasada atsiuntė keletą leidinių apie Japoniją. Tarp jų – Kęstučio Ptakausko albumas „Ryto rasos sodas“, knyga „Japoniškos arbatos gėrimo ceremonija pradedantiesiems. Kaip rasti savąjį arbatos kelią“.

Skaityti daugiau...